...

 

 

123456789101112131415161718192021222324252627282930...
بامداد       در تاریخ 94/03/08       ساعت 18:15       پاسخ دادن »
درود ریاضی : 75 ( جواب دو سوال هم در گزینه ها نبود ، وگرنه 85 میشد ! اصلا حذف می کنن این سوال هارو ؟ ) جی مت : 80 تئوری : 25 زبان 10 انتخاب اول : MBA تهران جنوب انتخاب دوم : MBA علوم داروئی به تهران جنوب امیدی هست ؟
admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 18:35      
سلام. آره حتما میاری تهران جنوب رو ... علوم دارویی رو بچه ها بالاتر میزنن و زودترم پر میشه ... درصدهاتم فوق العاده اس ... خسته نباشی ...
محمد       در تاریخ 94/03/08       ساعت 15:2       پاسخ دادن »
سلام ادمین عزیز، این آزمون آخر و تنها امید ما هم خدا رو شکر تموم شد. باید از زحمات و راهنمایی های شما یه تشکر ویژه کنم. جیمت امسال بر خلاف پیش بینی ها خیلی راحت بود و با خوندن سوالات گذشته ی آزاد میشد به 70 درصد سوالات به راحتی پاسخ داد. ولی زبان به نظر من سخت بود و فقط یه سوال تکراری داشت و من برای جلوگیری از نمره منفی به همون سوال اکتفا کردم. ولی با خوندن ترجمه ی فارسی سوالات زبان آزمون های گذشته ی آزاد میشد به خیلی از سوالات تئوری و دانش جواب داد. تئوری و دانش هم بنظرم متوسط بود. در آخر هم در درس ریاضی ما مثل شهاب جان عمل کردیم.
admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 16:13      
سلام محمد جان. خوشحالم که کنکور نسبتا خوبی بوده و رضایت نسبی داری از عملکرد خودت ... امیدوارم نتیجه ای در خور تلاش خودت کسب کنی هم شما و هم باقی دوستان ... موفق باشی!
علی       در تاریخ 94/03/08       ساعت 16:54      
سلام ادمین جان با نظر ایشان موافقم سوالات زبان سخت بود ولی میشد بزنی منتها اگه روش خیلی وقت می ذاشتی زمان رو از دست میدادی(کلا سوالات زبان سراسری و ازاد اجرایی امسال سخت و وقت گیر بود) وبقول دوستان دیگه تئوری و دانش و درک متون همشون مشابه هم بود البته درک متون راحت تر بود و میشد خوب زد فقط متن سوالاتش طولانی بود و ادمین جان با میانگین کل حدود 50 میشه علوم تحقیقات قبول شد؟؟ و اینکه ظرفیت علوم تحقیقات میدونین چند نفره؟؟؟ممنونم از زحماتت
admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 17:7      
سلام علی جان. ظرفیت های آزاد رو اطلاعی ندارم. ولی با میانگین 50 درصد به نظرم حتما علوم تحقیقات قبولی ... موفق باشی و ممنون به خاطر گزارشت از آزمون امروز ...
f.sh       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:55       پاسخ دادن »
سلام،وقتتون بخیر با تشکر فراوان از شما و استاد بزرگوار بخاطر زحماتی که برای داوطلبان می کشید: 1-اگر سوالات و مشاوره شخصی با خود شما بخواهیم(پیامم نمایش داده نشود)،راهی هست؟ 2-عضویت در سایت برداشته شده؟
admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 16:11      
سلام... دو حالت پیدا می کنه موضوع : 1) کنار سوالتون بنویسید که لطفا آپ نشود ! یا بخش هایی رو با کوتیشن مارک (") مشخص کنید که اونها آپ نشن! انوقت مابقی سوال رو آپ می کنم و جواب هم میدم ... شما متوجه میشی اما بقیه چیز زیادی دستگیرشون نخواهد شد. 2) نه سوال و نه جواب نباید علنی نمایش داده بشن و حاوی اطلاعات شخصی شما هستند! در این حالت روی سایت کمکی نمی تونم به شما داشته باشم. یا باید یه پست کلی و بی نام از خودم راجع به اون موضوع برم روی صفحه بلاگروم که کلی باشه و مخاطبش مشخص نباشه و از این طریق شما هم به پاسخ سوال خودتون برسید! یا اینکه کلا ارتباط با ایمیل داشته باشید که راحت تر باشید... اینم ایمیل آدرس منه : info93mba@gmail.com *** بحث عضویت از سایت برداشته نشده! اما لینک عضویتمون یه اشکالات ریز ساختاری داره به نظرم. اگر نتونستید عضو بشید، ایمیل بزنید تا یک اکانت براتون بسازم !!! موفق باشید!
محمد       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:47       پاسخ دادن »
سلام خدمت شما مدیر محترم ازمون ارشد اجرائی رو امروز بالاخره دادیم من گروه ب بودم زبان واقعا عجیب و قریب بود درس جی مت هم رسما ریاضی بود سه درس دیگه هم تئوری بود نمیشه واقعا نظری داد تا شهریور و اعلام نتایج از خدا ارزوی موفقیت بچه ها رو دارم
مسعود       در تاریخ 94/03/08       ساعت 17:55      
غریب نه قریب :))))
admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 18:38      
:) گیر نده مسعود ! گاهی وقتا می بینم بچه ها تند تایپ کردن یه سری چیزا رو بد نوشتن، اگه حوصله و وقت داشته باشم اصلاح می کنم براشون ... یعنی یه همچین ادمین خوبی هستم من ... این دفعه منم حواسم نبود ... البته غلط و غلوط تو کامنتهای خودمم کم نیستا و این جای بسی شرمساری داره!!! :)
شهاب قرشی       در تاریخ 94/03/08       ساعت 12:6       پاسخ دادن »
سلام ادمین جان، بالاخره کنکور آزاد رو هم دادم رفت... اولا من نمیدونم سوالات تئوری رو از کجا در آورده بودن؟ من 20 تا از 27 تا پاورپوینت های سایت استاد پرج رو دانلود کرده بودم و خونده بودم فقط یه سوال امروز ازش اومده بود! ینی بقیه 19 تا سوال از 7 تا پاورپوینت بوده؟؟؟ ریاضی هم 2 تا سوالش واقعا حرصم رو در آورد! یه سوالش که درست حل کردم جوابش توو گزینه ها نبود اصلا، یه سوال هم انقد بد تایپ کرده بودن که من متوجه نشدم که بالاخره عبارت کسینوس ضربدر رادیکال ایکس شده یا به توان رادیکال ایکس رسیده! الان با کلی کلنجار بابام گفت احتمالا کسینوس به توان 1 بر ایکس به توان 2 بوده! منم دیدم راس میگه... حیف! این دوتا سوال رو بلدم بودم حل کنم، یکیشو که کلا حل کردم جوابش نبود یکی هم راهشو میدونستم حل کنم ولی چون نتونستم درست بخونم نزدم! ریاضی از شانس بدم هم چندتا سوال از مبحث هایی داده بودن که من نخونده بودم، از جمله همگرایی و واگرایی انتگرال ها و تصاعد ها! کلا متوسط رو به بد دادم! خدا به داد برسه :-( از شما هم متشکر که این مدت راهنماییم کردین
Admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:3      
سلام شهاب جان ... اول از همه یه خسته نباشید می گم بهت که این مدت برای آزاد زحمت خودت رو کشیدی ... امیدوارم نتیجه شایسته ای هم بگیری که خستگی از تنت در بره ... پایین زدن تئوری ات خیلی مهم نیست و ریاضی رو هم که متوسط زدی بسه! در مورد زبان و جیمت چطور دیدی آزمون امسال رو ...؟ سخت بود یا ساده ؟ چطور زدی تو ؟
مجید       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:59      
سلام ادمین جان سوالات ازاد به نسبت پارسال و سالهای قبل سخت شده بود توی زبان که اصلا سوال تکراری نداشت درک متون و تیوری و دانش میشه گفت یه درس بود فقط مفاهیم تئوری بود جی مت هم بر خلاف سه سال گدشته فقط سوالات ریاضی داشت که راه حل هایش زمان میبرد در مجموع بنظر من همونطور که بک دفعه از سال 91 تیپ سوالات ازاد عوض شد و تا 93 همینطور بود ولی امسال دوباره تحول داشت بخصوص تغییر زبانش که اصولا بنیادی بود
homa       در تاریخ 94/03/08       ساعت 11:54       پاسخ دادن »
امسال دانشگاه ازاد خجالت داد آب معدنی هم همراه کیک داد :دی, سوالات تیوری و دانش و ادبیات که همش تیوری بود تفوتی نداشت رنج سوالات :دی, جی مت هم که ریاضی بود فقط اصن تصیح جمله اینا نبود .دفترچه من گروه الف بود نمیدونم حالا 3 نوع سوال بود یا الکی بو تو کلاسی که من بودم همه الف بودن :دی
Admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:6      
سلام. خسته نباشید ، خدا قوت ... یکم از سطح سوالات بگید برامون ! جیمت و زبان رو چطور ارزیابی می کنید به لحاظ درجه دشواری سوالات ...؟ هنوز سوالات به دستم نرسیده دلم میخواد بیشتر برامون بگید از تیپ سوالات و سطح علمی کلی آزمون ... !!! باقی بچه های آزاد کجان پس !؟
Homa       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:35      
والا سه جور سوال متفاوت الف ب و ج بود دفتر چه ها، زبان به نظرم به نسبت سال هاي قبل مشكل تر بود ولي نه اونطور كه نشه جواب داد شما فرض كنيد يه سري سوال تيوري رو به زبان انگليسي بپرسن و البته گزينه ها يكم مشكل داشت، رياضي و جي مت اكثرش حد و دنباله و تصاد بود، جي مت اصن ١دونه سوال درك مطلب هم نداشت! تيوري سوالاش و من تا حالا نديده بودم جز ٤-٥ تا كه خوب خونده بودم يعني سوال واضح بود اما گزينه ها بين دو گزينه كه يكي درست بود و يكي خيلي كلي اما درست بود شك ميكردم همش، دانش و ادبيات كه به نظر من كلا يه جور تيوري بود يعني تا وقتي سرم و نياوردم بالا نفهميدم مبحث عوض شده فكر ميكردم تيوري دارم جواب ميدم هنوز :دي، البته من دفترچه الف بودم.
Homa       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:41      
ببخشيد تصاعد نه تصيح ميكنم سرس، سوال احتمال هم داشت ٢-٣ تا فكر ميكنم تا جايي كه يادم مياد.
پژمان       در تاریخ 94/03/07       ساعت 15:21       پاسخ دادن »
از مدرسه بازرگانی تهران که در ونک دوره های MBA برگزار می کنه اطلاعی دارین؟
Admin       در تاریخ 94/03/07       ساعت 18:53      
سلام. شناختی از این موسسه ندارم. اما نگاهی گذرا به بخش اعضاء هیئت علمی ، خیلی جذبم نکرد به جز چند مورد جزئی ... به نظرم قبل از انتخاب بیشتر تحقیق کنید ... موفق باشید!
پژمان       در تاریخ 94/03/08       ساعت 12:46      
همکاری با Harvard!!: http://www.tbs.ir/download/TBS.pdf
Admin       در تاریخ 94/03/08       ساعت 14:10      
سلام ... این بحث همکاری ها رو خیلی جدی نگیرید توی ایران ... چون ما کلا منفک شدیم از جهان هستی و مباحثی مثل حقوق بین الملل کلا در موردمون مصداق نداره ، هر حرفی هم که بزنیم کلا پیگیری نمیشه و جرائم به حساب نمیاد ... کلی از موسسات زبان ما ادعای همکاری با موسسات و دانشگاه های برتر امریکایی و اروپایی رو دارند که خب ادعاهای درستی نیست. توی همین ام.بی.ای هم داریم موردش رو : علوم و فنون بابل یه زمانی با کانپور هند یه سلام و علیکی داشتن که تموم شد و رفت پی کارش، اما تا همین اواخر هم می نوشتن با همکاری کانپور هندوستان ... به نظر من صرفا یک کلک تبلیغاتیه محضه ! تعامل علمی و آموزشی یعنی اینکه استاد از خارج بیاد و بره ، سخنران مدعو از خارج بیاد چند بار در سال و سمینار ها و کارگاه های آموزشی متعدد برگزار کنه و بره... اما کو نشان از این موارد تعامل فرهنگی و آموزشی !؟ همکاری علمی به حرف نیست رفیق، به عمله ! خیلی جدی نگیر اون تیتر رو ... این داستان اتصال و انتصاب به هاروارد هم سر درازی داره در ایران. در زمان قبل از انقلاب با همکاری هاروراد یه بیزینس اسکول در تهران تاسیس شد که بعد از انقلاب از هم پاشید و شاکله ی اصلی اون تماما در هیبت دانشگاه امام صادق کنونی داره فعالیت میکنه اما کلا در حوزه های دیگه ... این بیزینس اسکول تهران امروزی هیچ ربطی به اون ماجرای قبل از انقلاب نداره و فقط لفظی داره یه انتسابی رو مطرح میکنه که واقعیت نداره. ارتباط علمی و آموزشی ما مدتهاست که با دنیا قطع شده ! در این که اساتید نسبتا خوبی در این موسسه تدریس می کنند شکی نیست، اما تبلیغات دروغین و دور از واقع و انتساب های الکی توجیهی نداره و اعتبار آفرین نخواهد شد برای مجموعه ... کل اون فایل پی دی اف هم پیرامون همین صحبتام، از نظر من وجاهت علمی و قانونی چندانی نداره ... موفق باشید!
شهاب قرشی       در تاریخ 94/03/07       ساعت 13:57       پاسخ دادن »
با سلام پس چی شد ادمین؟ من منتظرم جوابتم هااا :-(
Admin       در تاریخ 94/03/07       ساعت 19:1      
سلام شهاب جان ... عذر میخوام بابت تاخیر ... جواب دادم ... موفق باشی!
مجید       در تاریخ 94/03/07       ساعت 13:41       پاسخ دادن »
سلام ادمین جان خسته نباشد ببحشید امسال در رتبه های زیر 80 اجرایی بخصوص رتبه های بین 30 تا 80 حدودا چند نفر زن و چند نفر مرد بودند؟؟؟؟ ممنون میشم اگه بفرمایید
Admin       در تاریخ 94/03/07       ساعت 19:2      
سلام. هنوز فهرست کامل رتبه های برتر به دستم نرسیده و نمی تونم به این سوال جواب بدم ... ولی حدس می زنم آقایون بیشتر باید باشن ... :)
فربد       در تاریخ 94/03/07       ساعت 12:28       پاسخ دادن »
ادمین عزیز سلام، خسته نباشی من میخوام دوباره امتحان بدم، باید برم شریف!!! گفتم ایندفعه با هم پیش بریم، برای جیمت کتابای خارجی که گفتی من پارسال افشیال رو خوندم ولی فقط استدلال رو که بعضی سوالای جیمت سال 1392 از اون بود، امسال که یه دونشم نبود، از کدوم کتاب بود میدونی؟؟؟ بعد یه سوال دیگه قسمت حل مساله و کفایت رو بعضی ها کیگن اصلا نباید کتابای خارجی رو خوند خود ایرانی ها طرح میکنن و شبیه استدلال نیست که..... داستان چیه اخر؟؟ واسه زبان و ریاضی هم که کار معلومه باید خوند و تست زد مرسی بابت راهنماییات
Admin       در تاریخ 94/03/07       ساعت 19:14      
سلام فرید جان. استراتژی قشنگیه کنکور مجدد اونم فقط به هدف شریف... ولی خب کار سنگین و جدی هم می طلبه و تلفاتش زیاده کلا این مسیر... پس کفش آهنی اگه نداری حتما تهیه کن و خودتو برای 8-7 ماه پر فشار و پر زحمت اماده کن ! قبولی شریف خودت بهتر از من می دونی که به این سادگیا میسر نمیشه و باید براش برنامه ریخت ... هیچ کس هم دقیقا نمیدونه ایا این عدد بالای ظرفیت ها رو سال بعد هم خواهیم داشت یا نه ( که منطقا به نظر می رسه یه چند درصدی افت داشته باشیم نسبت به امسال ...) ! نکته ی دیگه اینکه به جای پیدا کردن مرجع طرح تستها، توانمندی های خودت رو ارتقاء بده. مهم نیست تست منطقی از مریخ میاد یا از فلان انتشارات امریکایی ! شما متد رو یاد بگیری درست، هر تست منطقی رو تحلیل می کنی و به جواب هم می رسونی دیگه ... من نمی دونم چه اصراری بچه همه تریپ کارآگاه بازی در میارن و دنبال منابع طراحا می گردن... بین یه سری از اساتید هم باب شده که میگن ما منبع رو داریم و ما خیلی خفنیمو ... ! هیچ وقت یاد ندارم استاد عرفانیان چنین جملات سخیفی بر زبان آورده باشن! ایشون همیشه تاکیدشون روی درست درس خوندن بوده و زدن تست های فراوون ، هیچ وقت هم بچه ها رو تشویق نکردن به کشف منابع و حدس سبک سوالات و ... ! شما هم از این فاز بیا بیرون کلا ... برای حل مساله و کفایت داده به نظر من کتابای غربی اولویت خیلی پایینی پیدا می کنن و چنانچه فرصت بود و تست کم آوردی ، می تونی بری سراغشون. از روی کتابهای خارجی استراتژی های زدن تست های منطقی رو خوب بخون و انواع تیپ تست های استدلال رو بشناس. بعد تستهای ارشد سراسری و آزاد و دکتری کلیه سالها رو عمیقا وقت بذار و با تحلیل فراوون حل کن. کتاب دوهزار تست جیمت رو هم به شخصه یک کتاب خیلی قوی می دونم برای تستزنی بیشتر و رسیدن به تبحر بالا ... زبان و ریاضی رو هم که خودت می دونی ... ### حتما برنامه ریزی کن برای هدفت ، هم کلان هم خرد! برنامه ات رو هم حتما روی کاغذ بیار تا نمود خارجی پیدا کنه. ساعات مطالعه ات رو دائما ثبت کن و روز به روز بیشتر از قبل تلاش کن ... برگه های کوچیک داشته باش که روش فرمول های سخت و کلمات دشوار رو نوشتی و توی اوقات مرده و در رفت و آمد ها مرورشون کنی... دنبال کارهای فضایی و ماورایی هم نباش ... راه رسیدن به شریف فقط و فقط درس خوندن و تلاش کردنه! نه معجزه قراره بشه ، نه میانبری هست و نه کلکی که جواب بده ... سرت باید توی کتاب و دفترت باشه ، مصاحبه های آقای فلانی و خانم بمانی از فلان وزارت خونه و سازمان و شایعات رنگ به رنگ هم نباید تو رو تحت تاثیر قرار بده ... نمونه اش همین کنکور 94 که از چند ماه قبل برگزاری کنکور، تمام جو به سمت کاهش ظرفیت ام.بی.ای بود که همه دیدیم اخرش چی شد ... سر به زیر و پر تلاش فقط درس بخون و مطمئن باش برنده ی این ماراتن فقط کسیه که با خودش و ضعف هاش رقابت کنه ! شاد باشی ...
123456789101112131415161718192021222324252627282930...
عنوانتاریخپاسخ ها
آزمونهای موسسه پژوهش - پاییز و زمستان سال 92 92/08/2655
کنکور MBA و اجرایی 93 92/11/2468
بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون دکتری 93 92/12/1619
ثبت نتایج اولیه کنکور 93 اجرایی و MBA 93/02/2355
بحث و تبادل نظر پیرامون کنکور کارشناسی ارشد 93دانشگاه آزاد اسلامی 93/03/0924
بحث و تبادل نظر درباره آزمونهای 1 و 2 و 3 پژوهش - پاییز و زمستان 93 - ویژه آمادگی کنکور ارشد 94 93/08/0294
نکات مشاوره ای سودمند 93/08/029
بحث و تبادل نظر درباره آزمونهای 4 و 5 و 6 پژوهش - پاییز و زمستان 93 - ویژه آمادگی کنکور ارشد 94 93/09/1875
بحث و تبادل نظر درباره آزمونهای جامع (7و8) موسسه پژوهش - پاییز و زمستان 93 93/11/0270
##کنکور مجموعه مدیریت اجرایی 94 را از جنبه های مختلف ، چگونه ارزیابی می کنید؟ ## 93/11/13680
*** نقد و بررسی آزمون دکتری سراسری 94 *** 93/12/1615
[[[ پایگاه ثبت نتایج کنکور 94 اجرایی و MBA (مطابق با کارنامه ی اولیه) ]]] 94/02/20113
[[[ کنکور 94 اجرایی و MBA : بررسی کارنامه داوطلب + تعیین شانس های قبولی + راهنمای انتخاب رشته]]] 94/02/201605
کمپین درخواست تجدید نظر در خصوص ظرفیت های مدیریت اجرایی 94 94/02/2648
تنها به نشستن و فکر کردن اکتفا نکنيد،اقدام کنيد.